Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda
single-image

Produkt pochodzi od firmy Oceanic, która twierdzi, że ma 35-letnie doświadczenie w kosmetyce i najwyższe standardy. Long4Lashes FX5 nakłada się poprzez nałożenie serum do rzęs jednym pociągnięciem szczoteczki do rzęs na suchą i czystą skórę nad górną linią rzęs. Najlepiej stosować produkt wieczorem. Więc może działać z dnia na dzień.

Dzięki opracowanej w laboratoriach formule mocy: Według producenta odżywka do rzęs zawiera nową, innowacyjną formułę mocy. Został opracowany specjalnie dla odżywki do rzęs Oceanic w jednym z najnowocześniejszych laboratoriów naukowych w Europie Środkowej. Kompleks Penthasymin to kompozycja aktywnych peptydów, nawilżających składników odżywczych, takich jak olejek migdałowy i olejek z otrębów ryżowych, prowitamina B5 i kwas hialuronowy.

Serum zostało przebadane pod nadzorem okulisty, czyli lekarza okulisty.

Według Oceanic, po pewnym czasie użytkowania rzęsy wydają się grubsze i bardziej zadbane od czubka do nasady. Aby uzyskać pełny efekt, Long4Lashes FX5 należy stosować codziennie wieczorem przez kilka tygodni. Po 4 miesiącach powinno wystarczyć nałożenie serum 3-4 razy w tygodniu, aby utrzymać efekt. Więcej na https://www.arte24.pl/uroda/czy-odzywka-do-rzes-moze-poprawic-ich-wyglad-i-wplynac-na-zdrowie/

Czym są parabeny? Parabeny są konserwantami i często występują w kosmetykach. Powinny zapobiegać osadzaniu się w nim bakterii i zwiększać trwałość produktu. Stosowanie parabenów od jakiegoś czasu budzi kontrowersje. Istnieje podejrzenie, że parabeny wpływają na gospodarkę hormonalną. W oparciu o aktualną wiedzę nie jest możliwa ocena ryzyka. Wciąż nie ma zakazu stosowania parabenów w kosmetykach, ale obecnie są one używane rzadziej. W razie wątpliwości preferowany jest produkt bez parabenów.

Odżywka do rzęs LASHCOCAINE® z kartą pomiarową i podwójnym działaniem dla lepszego wzrostu

Według producenta odżywka do rzęs LASHCOCAINE® zapewnia długie i gęste rzęsy już po kilku tygodniach. Po aplikacji rzęsy są intensywnie pielęgnowane przez 24 godziny. Aplikację należy wykonywać raz dziennie rano lub wieczorem na oczyszczoną skórę. Zgodnie z zaleceniem, pędzelek należy zanurzyć w serum tylko raz na obie powieki, co powinno sprawić, że produkt będzie bardzo ekonomiczny. Dla widocznego sukcesu producent zaleca regularne stosowanie serum przez co najmniej 4 do 12 tygodni.

Mierzalny wzrost rzęs: Do tej odżywki do rzęs dołączona jest karta pomiarowa do mierzenia i sprawdzania widocznego sukcesu we wzroście rzęs. Według producenta serum działa dwojako. Aktywny składnik specjalnie dostosowany do kosmetyków pozwala włosom kiełkować, a zaawansowany technologicznie peptyd wspomaga wzrost. Dzięki peptydowi rzęsy powinny rosnąć grubsze i dłuższe. Składniki: pantenol, biotyna i arginina powinny dbać o rzęsy.

Według LASHCOCAINE® wszystkie składniki są kompatybilne nawet dla osób o wrażliwej skórze. Serum jest więc pozbawione parabenów, olejków mineralnych, mikroplastików i silikonów. Mikroplastiki to najdrobniejsze, ledwo widoczne cząstki plastiku. Konsystencja serum została zaprojektowana tak, aby podczas aplikacji produkt nie dostał się do oka. Powinien być lepki, ale wystarczająco płynny, aby można go było nałożyć. Zawartość pojemnika to 3,5 mililitrów.

Co to jest arginina? Arginina to naturalny aminokwas, który organizm metabolizuje i powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Odgrywa rolę w układzie odpornościowym i nerwowym. Dzięki poprawie krążenia krwi arginina powinna umożliwiać lepsze dostarczanie składników odżywczych, co powinno przyczynić się do wzmocnienia włosów i rzęs.

Przyjazne dla skóry serum do rzęs Magic Lashes od SA3 z formułą stymulującą wzrost

Serum SA3 Magic Lashes zawiera kwas hialuronowy, który ma nawilżać i pielęgnować rzęsy, aby pozostały zdrowe. Odżywka do rzęs przeznaczona jest do brwi i rzęs. Według producenta rzęsy odrastają do 3 milimetrów po 6-8 tygodniach. Najlepiej stosować go wieczorem po demakijażu na dobrze oczyszczoną skórę. Odżywkę do rzęs należy nakładać cienką kreską na brwi lub na nasady górnych rzęs.

Pielęgnacyjny, pobudzający wzrost i naturalny: Według producenta formuła zawiera kwas hialuronowy i inne składniki pielęgnacyjne, takie jak olej z czarnego pręta morskiego i pantenol, które umożliwiają wzrost rzęs. Pantenol nadaje rzęsom objętość i połysk. Mówi się, że olejek z pręta czarnomorskiego działa jak naturalny booster. Jest pozyskiwany z korala czarnomorskiego. Aktywny składnik SymPeptide XFlash, peptyd, ma za zadanie wnikać w głąb cebulek włosów i wspierać tam naturalny wzrost koło. Mówi się, że pomaga w produkcji keratyny – to ważny składnik włosów.

Według producenta serum Magic Lashes jest przyjazne dla środowiska i skóry.

Nie stosuje się żadnych wątpliwych składników, takich jak parabeny, PEG, zapachy czy oleje mineralne. PEG to skrót oznaczający glikol polietylenowy. Jest to syntetyczna substancja, która pomaga mieszać niemieszające się substancje, takie jak woda i olej. Składnik jest uważany za wątpliwy. Podejrzewa się, że PEG uszkadza organizm i wywołuje podrażnienia skóry, bóle głowy czy alergie.

Odżywka do rzęs SA3 jest produkowana w Austrii i została przebadana dermatologicznie. Według producenta produkt wystarcza na 4 miesiące przy codziennym użytkowaniu. Jego konsystencja jest więc wodnista, co powinno ułatwić aplikację pędzlem.

Czym są oleje mineralne? Olejki mineralne często znajdują się w kosmetykach, co budzi kontrowersje. Powód ich stosowania w kosmetyce jest prawdopodobny, bo oleje mineralne są tanie, mają bardzo długi okres przydatności do spożycia i nie powodują alergii. Różnią się one od materiału wyjściowego, ropy naftowej, ponieważ są wcześniej oczyszczane i przetwarzane w kilku etapach. Według Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności, aromatyczne oleje mineralne są podejrzewane o działanie rakotwórcze.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania