Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Atuty sztucznego boiska piłkarskiego – trawniki z rolki

single-image

Niezwykle ważne są zasady, jeśli chodzi o układanie trawnika rolowanego na stadion piłkarski, bowiem to właśnie dzięki temu, będziemy mieć pewność, że spełnia on wszelkie zadania, a co najważniejsze jest bezpieczny dla sportsmenów, rozgrywających na nim swe mecze. Ważnym faktem jest to, aby krzywa podłoża przebiegała między znajdującymi się tu liniami granicznymi, a też, by rodzaj trawy dopasowany był do podłoża, w którym ma zostać ona zasiana.

Poza tym fachowcy sugerują, że ma obowiązek występować tutaj tylko jeden gatunek nasion, jeżeli gra toczy się o trawniki rolowane, które nie będą ze sobą kolidowały. Jeżeli na boisko będziemy kładli gotowe role trawy, wtenczas powinniśmy pamiętać, że nie mogą one przekraczać 25 milimetrów grubości.

Żeby nasza nawierzchnia szybko rosła powinniśmy też zastosować mieszankę, której zadaniem jest nawożenie, zaś charakterystycznym jej działaniem jest wydłużony czas reakcji, skutkiem tego też może ona działać nawet dużo dni od czasu jej użycia. Warto pamiętać też o nawadnianiu i pielęgnowaniu trawnika, bo tylko we właściwych warunkach może on perfekcyjnie spełniać swe funkcje.

Ogromnie ważna jest także pielęgnacja trawnika – w tym wypadku też nawadnianie. Znaczące w prawidłowym nawadnianiu trawy jest układ rur, jakim doprowadzana jest woda siecią podziemnych rurociągów. Musi, w następstwie tego zataczać okrąg wokół całego boiska. Dzięki temu zainstalowane w pierścieniu zraszacze są w stanie nawodnić całą powierzchnie boiska – zobacz także co piszą o trawniku z roli. Odpowiednio zainstalowany system nawadniający składa się z dziesięciu zraszaczy, które sięgają dwudziestu czterech metrów, dzięki temu mamy pełne przekonanie, iż cała powierzchnia będzie dobrze nawodniona.
 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania