Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Badania genetyczne proponowane w poradni endokrynologicznej

single-image

Badania genetyczne oferowane w poradni endokrynologicznej jaką zarządza profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są umożliwione do zrealizowania, gdyż lekarz ten posiada niemałe doświadczenie w onkogenetyce i bez przerwy dokształca się w takim zakresie. Jeżeli wobec tego jedynie endokrynolog olsztyn wykryje przesłanki do przeprowadzenia badania, to można spodziewać się, iż będzie zajmować się tym. Placówka proponuje wobec tego świadczenia w zakresie zapobiegania, diagnozowania oraz leczenia chorób układu hormonalnego.

Diagnostyka oraz leczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, a także zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania ma miejsce na podstawie nowoczesnych standardów. Jest to znaczące, ponieważ zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą stać się powodem licznych schorzeń. Lekarz po wnikliwej konsultacji zapisze komplet badań z wykorzystaniem jakich można liczyć na trafną diagnozę. Kiedy okaże się to konieczne, zlecone będą także badania genetyczne dla par zmagających się z bezpłodnością albo dla osób które pozostają w obrębie ryzyka zachorowania na raka.

Konsultacja genetyczna przeprowadzona będzie też po uzyskaniu wyników badań. Wtedy specjalista podejmie postanowienie co do planowanego leczenia. Specjalista nawiązał współpracę z Warsaw Genomics, gdzie może zlecić kompletny zestaw badań genetycznych. Dokładne testy opierają się na osiągnięciach światowych. Jeżeli wyszukane zostanie obciążenie genetyczne, można będzie podjąć działania zabezpieczające przed chorobą albo umożliwiają je leczyć.

Można także otoczyć wsparciem lekarskim pociechy chorego, pozostające w grupie ryzyka. Innego rodzaju konsultacje dotyczą takich przypadków jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Aby wpisać się na wizytę wystarczy przedzwonić na numer telefonu podany na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 Comment
  1. Sprawdź naszą ofertę na odzież medyczną taką jak fartuch medyczny damski taliowany. Nasza oferta skierowana jest do pracowników szpitali czy przychodni.

Dodaj komentarz

Warte przeczytania