Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Ekskluzywne domy na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT

single-image

Luksusowe domy na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to świetna alternatywa dla osób, które na przykład nie chcą spędzić wakacji w hotelu lub planują pozostać rozdzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie jest projektowany bazując na wysokich standardach, wobec czego ma ważne atesty oraz nabywcy de facto mogą wierzyć w to, iż dobiorą dla siebie optymalne rozwiązanie.

Apartamenty mają nabity, indywidualnie nadany nr VIN, zaakceptowany w całej Unii Europejskiej. Nie domagają się również dodatkowego zezwolenia na ustawienie ich na wodzie lub na innym gruncie, jaki byłby obejmowany ograniczeniem budowy. Na stronie firmowej można sprawdzić dotychczasowe realizacje oraz nabrać przekonania, iż domy takie rzeczywiście perfekcyjnie się prezentują.

Podane są również szczegółowe parametry, jakie posiada pływający dom a więc od początku każdy wie, jaka przestrzeń zostanie dla niego udostępniona. Wyposażenie apartamentu jest kompletne, a więc nie pozostaje nic innego, jak tylko skorzystać z jego wszystkich dobrodziejstw. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest również taras gospodarczy, z szafą techniczną, w jakiej umieszczone są: agregat, pompy, przetwornica oraz moduł klimatyzacji. Unoszące się na wodzie domy są dostosowane do wymagań osób, które chciałyby je kupić oraz doceniają niebanalność, wolność i spędzenie czasu w wygodnych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie domu to 21 metrów kwadratowych. Dom ma trzy tarasy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania