Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

Innowacyjne zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbycie się cellulitu

single-image

Innowacyjne zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbycie się cellulitu wykonywane są w Klinice Urody Mona Lisa. Dzięki nim można perfekcyjnie wymodelować sylwetkę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z użyciem specjalistycznych głowic zawierających mikrootwory pozwala na docieranie do nawet trudnodostępnych miejsc na ciele.

Zasysanie fałdów skórnych zalicza się do delikatnych, aczkolwiek jest bardzo dokładne. Z tego względu głowice urządzenia mogą radzić sobie nawet z wyjątkowo zwiotczałą tkanką skórną. Nieinwazyjne pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdzi się także w usunięciu blizn oraz obrzęków. Używanie zmotoryzowanych głowic z energią światła LED oraz lasera wpływającego na tkankę tłuszczową wywołuje rezultat fotochemiczny w tkance. Tym samym, może dojść do przyspieszenia przemiany tkanek komórkowych, jak i do zredukowania cellulitu przez zmniejszenie objętości adipocytów. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwią naturalny ich rozkład oraz usunięcie z organizmu.

Rezultaty, jakich można oczekiwać to: poprawienie wyglądu i napięcia skóry, poprawa elastyczności skóry, zeszczuplenie, zredukowanie cellulitu, polepszenie samopoczucia, uspokojenie, redukcja obrzęków oraz w wypadku pań po ciąży – powrócenie do dawnej sylwetki. Co ważne, ten zabieg może zostać wykonany również w przypadku skóry naczyniowej. Masaż z użyciem Icoone Laser może być też wykonany u osób o różnym fototypie skóry. Najlepsze rezultaty można otrzymać po około od 10 do piętnastu zabiegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania