Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Inne

Internetowa strona – jakie są podstawowe etapy

single-image

Prosta nawet internetowa strona wymaga należytego rozplanowania, wykonania a na koniec uruchomienia. Dlatego też jeśli ktoś będzie planował zrobić taką dla swojej firmy, to musi być świadomy, z jakich etapów będzie się składał cały proces. Po pierwsze należy znaleźć kogoś, kto wszystkimi pracami się zajmie. Zrobić to można przy wykorzystaniu wyszukiwarki internetowej, po wpisaniu w niej słów strona internetowa otrzyma się listę wyników do przeglądnięcia. Tworzenie strony rozpocząć trzeba od szczegółowego określenia oczekiwań i potrzeb.

W oparciu o te informacje będzie do przygotowania wstępny zarys budowanego serwisu razem ze wszystkimi funkcjonalnościami. Na tym etapie ustala się również zakres prac do wykonania oraz koszty, jakie będą się z tym wiązać. Jeżeli podejmie się decyzję o kontynuacji prac, to należy wszystkie ustalenia spisać dokładnie, umowa określająca te wszystkie informacje to ważna rzecz jakiej nie należy pomijać. Po podpisaniu umowy wykonawca powinien przystąpić do wykonywania.

Z jednej strony do przygotowania będzie graficzna oprawa, a z drugiej zespół programistów zacznie opracowywać wszystkie potrzebne funkcje oraz wstępnie wszystko konfigurować. Etap ten trwa dopóki wszystko nie zostanie zaakceptowane przez klienta, a także dokładnie przetestowane i sprawdzone. Dopiero wówczas planować można produkcyjne uruchomienie strony i jej udostępnienie w sieci. W wielu przypadkach na tym współpraca nie będzie się kończyć, bo strona będzie rozwijana o następne funkcjonalności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania