Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Inne

Jakie plusy ma zakup wtryskiwaczy po regeneracji

single-image

Silniki diesla mają szereg zalet, dlatego też cały czas są wybierane przez klientów. Ale jeśli coś w nich ulegnie poważniejszej awarii, to liczyć się trzeba z naprawdę wysokimi kosztami, dochodzącymi niekiedy nawet do kilkunastu tysięcy. Tego typu awarie między innymi mogą dotyczyć wtrysków, co będzie skutkowało kłopotami z równą pracą silnika. Całkiem nowe wtryskiwacze do diesla kosztują bardzo dużo, ponieważ nie ma do nich zamienników, i trzeba je kupować wyłącznie w autoryzowanych serwisach.

Przy starszych samochodach niekiedy wtryski mogą kosztować znacznie więcej niż wynosi wartość auta, dlatego też poszukuje jakiś tańszych rozwiązań. Jednym z nich jest regeneracja, jaka przeważnie umożliwi przywrócenie oryginalnych parametrów, a tym samym umożliwi jazdę przez wiele kolejnych lat. Lecz nie w każdym przypadku elementy te są do zregenerowania, z uwagi na zbyt duże uszkodzenia.

W takich sytuacjach można poszukać takich zregenerowanych wtryskiwaczy w jakimś sklepie, przy odrobinie szczęścia powinno się je udać sprowadzić na następny dzień. Przy takim zakupie trzeba bardzo dokładnie określić co się potrzebuje, podając przykładowo numer mający postać 28475604 dzięki temu uniknie się pomyłki. Duże znaczenie ma także to, ile wtryskiwaczy będzie do kupienia, a to wychodzi dopiero po rozmontowaniu. W niektórych przypadkach wystarczy zmienić jedynie parę tych, które najbardziej są zużyte, ale są też przypadki, że kupić trzeba wszystkie.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania