Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Kurtyny paskowe od firmy Kiner

single-image

Kurtyny paskowe od firmy Kiner są przegrodami izolującymi cieplnie i dźwiękowo pomieszczenia określonych obiektów z otwartą bramą albo przejściami na okres przewiezienia towarów. Jest to tani oraz jednocześnie nad wyraz efektywny sposób na podzielenie dużych przestrzeni na niewielkie strefy. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów PCV wykazujących sporą odporność na oddziaływanie preparatów chemicznych, odpornych na zniszczenia mechaniczne. Są także wyjątkowo elastyczne.

Zleceniodawcy, którzy w podanej firmie chcieliby się zaopatrywać w kurtyny paskowe mają do wybrania rozwiązania standardowe a także wzmocnione. Specjalną propozycją w asortymencie są kurtyny ochraniające przed promieniowaniem świetlnym IR a także UV. Skuteczna ochrona przed stratą ciepła a także wnikaniem do środka budynku chłodnego powietrza to największa zaleta zaprezentowanych kurtyn. Na dodatek zagwarantowana jest też izolacja dźwiękowa, obniżająca bardzo poziom hałasu.

Często wobec tego tego typu kurtyna używana jest tam, gdzie znajdują się maszyny produkcyjne jakie wytwarzają uciążliwy hałas. Kurtyny produkowane we wskazanej firmie wzorowo wyizolują wnętrze przed wilgotnością, opadami atmosferycznymi, a także innymi, negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. W dodatku są linią podziału dla pyłu, zadymienia, kurzu oraz oparów. W rezultacie maszyny umieszczone w określonym pomieszczeniu przez długi czas będą pracować bez awarii. Tego typu kurtyny zwykle zakłada się na halach produkcyjnych, w magazynach i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych oraz w różnych obiektach handlowych oraz usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania