Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Motoryzacja, Transport

Najem przyczepy kempingowej – gdzie pojechać na kemping?

single-image

Mówiąc o wczasach, trudno wyobrazić sobie inne miejsce, niż Chorwacja. Fenomenalne wybrzeże, a razem z nim Park Umag, inaczej wioska, która dokładnie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o blisko osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, warto wspomnieć, iż na tle innych ten wyróżnia się długą plażą i fantastycznym krajobrazem na morze. Turyści są w stanie korzystać z kompleksu basenów, który został oddany do użytku względnie niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach oraz jacuzzi. Z kolei dzieci – uwielbiają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowywane w głównej mierze z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie znaczącą popularnością radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, jaki bezsprzecznie wzbudza wiele emocji wśród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on albowiem dużo wrażeń. Oczywiście w tym miejscu znajduje się dużo kortów tenisowych, jakie są identycznie popularne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, interesująca pogoda. Wymarzone miejsce na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, ponieważ oczywiście o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag oraz Poerc.

Miejsce to rozwesela się obecnością nadzwyczaj czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeśli chcesz wynająć przyczepę, zobacz centrum kempingowe. To oczywiście ona od dawien dawna przyciąga wędrowców niemal z całej Europy. Kemping Lanterna proponuje wczasowiczom dużo różnych basenów. Są one przeznaczone również dla dzieci, jak oraz starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi lub słonymi, w zależności od zamiłowań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorem można się pobawić w dyskotece. Z racji rozmaitych propozycji na spędzanie czasu na konsultowanym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród turystów z wielu krajów, w przeróżnym wieku. Wspaniały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a też godny podziwu sposób na szaleństwa z paczką znajomych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania