Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Biznes, Finanse

W jaki sposób ekspresowo oraz sprawnie uzyskać kredyt hipoteczny na remont domu?

single-image

W minionych latach coraz trudniej jest uzyskać kredyt hipoteczny na nabycie domu czy mieszkania, taka sytuacja jest szczególnie zauważalna od początku bieżącego roku, kiedy tak właściwie instytucje finansowe zaczęły wprowadzać w życie tak nazywaną rekomendację S, zarządzoną przez Komisje Nadzoru Finansowego.

Od czego więc tak w zasadzie zależy, czy dany bank udzieli nam kredytu hipotecznego, jakie jeszcze aspekty, poza czysto popłatnym, mogą mieć tutaj znaczenie? Okazuje się, że nadzwyczaj istotnym kryterium jest wiek osób ubiegających się o kredyt hipoteczny – doradca kredytowy. Generalnie prościej jest zdobyć wyższa sumę kredytu w młodszym wieku, w związku z tym zaleca się nie czekać z decyzja kupna domu czy mieszkania, albowiem ma prawo okazać się, iż jako 45 latkowie nie mamy już możliwości na kredyt w takiej wielkości jak 30 latkowie, bezsprzecznie przy tych samych dochodach rodziny.

Powstaje atrakcyjna sytuacja, kiedy okazuje się, że mąż i żona występujący o kredyt hipoteczny są w przeróżnym wieku i iż dzieli ich dość gigantyczna różnica wieku. W takich sytuacjach banki stosują różnorodną politykę przyznawania kredytu, z reguły jest tak, że brany jest po uwagę ten z małżonków, który jest starszy, jeżeli chodzi o zdolność kredytową w relacji do wieku kredytobiorcy. Co poniektóre banki wykorzystują jeszcze taki sposób, że liczą zdolność kredytowa każdego z małżonków rozdzielnie, a później sumują obie zdolności, już z uwzględnieniem wieku.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania