Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Usługi

W jakich przypadkach można się starać o konsumencką upadłość

single-image

Jeszcze do niedawna otrzymanie kredytu na dużą sumę nie było dużym problemem. Z tego też powodu dużo ludzi z takich możliwości korzystało, zapominając czasem że każdy taki kredyt w pewnym momencie będzie trzeba zacząć spłacać. A życie bardzo różnie się może potoczyć, niekiedy przytrafiają się jakieś choroby czy sytuacje losowe, które uniemożliwiają opłacenie wszystkich zobowiązań.

Taka sytuacja prosta nie jest, ponieważ uaktywniają się wtedy komornicy i firmy windykacyjne, a to dodatkowo pogarsza i tak już bardzo trudną sytuację dłużnika. Aktualnie dla takich osób jest jednak dostępna pewna szansa na wyjście ze spirali zadłużenia, a jest nią upadłość konsumencka. Upadłość w naszym prawie się pojawiła w 2009 roku, i skorzystać z niej miało okazję wiele osób, którym naprawdę pomogła wyjść na prostą. Niezwykle przydatne w takiej sytuacji są różnego rodzaju prawne kancelarie, jakie przygotują niezbędne pisma i uchronią przed jakimiś pomyłkami.

Jeśli ktoś jest tym zainteresowany, to kancelarię taką bez problemów znajdzie w internecie, na przykład wpisując w oknie wyszukiwarki hasło upadłość konsumencka warszawa. Aby się można było w ogóle starać o umorzenie długów w taki sposób, to w pierwszej kolejności trzeba być osobą fizyczną i nie spłacać zobowiązań przez okres co najmniej trzech miesięcy. Po wypełnieniu i złożeniu wniosku do sądu ten dokładnie przeanalizuje sytuację dłużnika i zdecyduje co robić dalej. Jeśli długi były efektem zaniedbania czy celowego działania, to wówczas odpowiedź będzie odmowna.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania