Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Walory campingu i spędzania wczasów w przyczepie kempingowej

single-image

Przyczepa kempingowa wymaga holowania, w następstwie tego potrzebne są konkretne wiadomości w tym zakresie. Holować można przeróżne przyczepy, niemniej jednak należy wiedzieć, że ciągnąć wolno tylko i tylko taką przyczepę, której masa kompletna jest niższa od masy auta.

Jeżeli chodzi o kempingowe, znacznie więcej na kampery. Do tego przepisy dopuszczają ciągnięcie tak oznaczanej przyczepy kempingowej lekkiej, jakiej ciężar nie narusza siedemset pięćdziesiąt kilogramów. Jeżeli z kolei zarządzamy wozem terenowym i będziemy chcieli ciągnąć za sobą ciężką przyczepę, być może będzie nieodzowne postaranie się o dodatkowe uprawnienia do holowania.

Zapoznając się z kwestią holowania, warto też sięgnąć do rozporządzeń technicznych, samochodów oraz przyczep. W homologacji, a również w każdym dowodzie rejestracyjnym pojazdu jest wskazana maksymalna masa holowanej przyczepy. Też w kodeksie drogowym możemy znaleźć kilka przepisów, powiązanych z przyczepami. Pomiędzy każdą przyczepą, a holującym ją autem ma obowiązek znajdować się połączenie w postaci linki czy też łańcucha.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania