Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Wózek do transportu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Sprawdź

single-image

Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś oddziałową lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Pomożemy Ci zakupić sprzęt medyczny z którego będziesz zachwycony przez lata użytkowania na nim. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj poniższy artykuł i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek zastanów się jakie funkcje powinien spełniać Twój nowy wózek?

Funkcje, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Przemyśl czy nie lepszym modelem będzie wózek do przewożenia chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta opcja pozwala na wygodną pracę personelowi medycznemu ale stanowi też o wysokiej wygodzie dla chorego. Personel pracować będzie w idealnej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić pacjenta na wózku do przewożenia chorych. Regulowana wysokość pozwala przetransportowanie choregona wózek bez konieczności jego przenoszenia.Ważna wiedzą jest że na rynku można zobaczyć wózki o stałej wysokości i o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez kadrę medyczną a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze płeć kobieca. Należy więc ten fakt wziąć pod uwagę.

Wybierając wózek do transportu chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego nośność. Obciążenie tyczy się całkowitego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im wyższa nośność wózka – tym lepsza użytkowość wózka. Dlaczego?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z grubszych profili metalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki reanimacyjne, wózki anestezjologiczne, szafki przyłóżkowe, hol tery, elektrokardiografy, puls oksymetry. Postaw na kompleksową albo indywidualną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania