Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Biznes, Finanse

Wszechstronne organizowanie webinarów przez PLATINUM MEDIA

single-image

Wiadomości dla osób chcących zorganizować spotkanie online we współpracy z PLATINUM MEDIA są podane na stronie www. W dodatku eksperci ochoczo się nimi dzielą, gdy ktokolwiek się z nimi skontaktuje. Webinary mogą mieć profil edukacyjny, informacyjny lub marketingowy. Transmitowane są zawsze w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem nowocześnie przygotowanej platformy. Cała obsługa webinarów odbywa się przy zastosowaniu technologii webcast.

Specjaliści zajmują się reklamy wydarzenia w sieci, w sposób w 100% przystosowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się również do oddziaływań w mediach społecznościowych, co obecnie jest na topie. Kanał reklamowania będzie zawsze dopasowany do spodziewanej ilości uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie broadcastowej, mającej dużo funkcjonalności. Z tego powodu organizacja spotkań online jest spersonalizowana.

Wystarczy się zalogować i zaznaczyć pokój spotkań, a potem skorzystać z prostego w obsługiwaniu interfejsu. Co ważne, każdy webinar można zapisać oraz odtworzyć dokładnie wówczas, gdy ma się taką chęć. Jest to na przykład korzystne dla osób, które w konkretnym czasie nie mogą brać udziału w webinarze. Pracownicy z PLATINUM MEDIA troszczą się o to, żeby konkretny event był świetnie odebrany i posłużył promocji marki klienta. Marka zarządza prywatną platformą do przesyłania transmisji danych, nadającą się do spersonalizowania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania