Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Wymarzona praca a wychowanie – nie zawsze gwarantuje zatrudnienie

single-image

Nie wystarczy skończyć właściwe studia, stworzyć korzystne CV i czekać na telefon od możliwego przyszłego pracodawcy. Skonstruowany przez nas rynek pracy jaki jest każdy wie, więcej jest wyszukujących niż miejsc pracy. Jeśli naprawdę zależy Tobie aby ta wymarzona praca stała się twoja, weź sprawy w swoje dłonie. Zacznij aktywnie wyszukiwać zatrudnienia – na przykład na praca od zaraz. A na efekty nie będzie trzeba długo czekać. Udostępniaj się w prezentacjach, ćwiczeniach lub konferencjach branżowych przeprowadzanych przez firmy na uczelniach. Przestaniesz być anonimową figurą z CV. Samodzielnie pofatyguj się do ciekawiącej cię firmy. Pracodawca doceni twoje zaangażowanie. Wykorzystaj potęgę sieci. Coraz to powszechniejsze serwisy społecznościowe o profilu biznesowym niech staną się twoim orężem.

Stwórz tam swój świetny profil. Pomyśl o znajomych, jacy mogą posiadać kontakty czy też informacje na temat wolnych wakatów. W wielu przypadkach firmy szukają przyszłych pracowników poprzez polecenia lub też znajomości. Korzystaj z Targów Pracy lub Dni Kariery organizowanych zwykle jesienią oraz wiosną przez ośrodki akademickie.

Może oraz nie odnajdziesz wymarzonej pracy na takich targach jednak uzyskasz bezlik informacji, jakie potem masz możliwość aktywnie wykorzystać. Nie wyłącznie dyplom renomowanych uczelni, doświadczenie czy parę języków obcych zagwarantuje Tobie odszukanie atrakcyjnej pracy. Poszukiwani są pracobiorcy, którym nieobca jest konkurencja sportowa. Treningi, pokonywanie własnych słabości, wytrwałość w ćwiczeniach to należyty sygnał dla headhunterów.

Praca dla takiej osoby nie będzie kłopotem. Osoby czynnie pielęgnujące sport są wartościowszymi pracownikami aniżeli te, jakie wolny czas spędzają przed telewizorem lub w pubach. Osoby atletyczne są pozytywnie nastawione do świata. Wiedzą o tym oczywiście szefowie czy firmy rekrutacyjne. Wskutek tego warto w swoim CV pochwalić się sportowymi pasjami. Specjaliści od rekrutacji bez ogródek przyznają, iż mając do wyboru kilkanaście osób o analogicznych kwalifikacjach, wybiorą osobę, jakiej nie obce są godziny spędzone na siłowni czy bieżni.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Warte przeczytania